"Matki, córki, przyjaciółki": Honorata i Bożena Skarbek jako pierwsze zmierzą się z zamianą ról

Co by się stało, gdyby matka i córka – dwie bliskie sobie kobiety, żyjące jednak w zupełnie innej codzienności, zamieniły się rolami? Jak odnalazłyby się w realiach życia tej drugiej i jak taki eksperyment wpłynąłby na ich relację? Czy dzięki niemu zbliżyłyby się do siebie i zrozumiały lepiej, a może dowiedziałyby się czegoś nowego o sobie samych? Przed takim wyzwaniem staną uczestniczki programu „Matki, córki, przyjaciółki”.

W pierwszym odcinku rolami zamienią się wokalistka Honorata Skarbek oraz jej mama Pani Bożena – pielęgniarka z ogromnymi pokładami pozytywnej energii. Życie matki i córki znacznie różni się od siebie – Honorata od 15 lat działa w show-biznesie, a Pani Bożena pracuje w przychodni w niewielkim mieście Zgorzelec. Jak Honorata poradzi sobie z zawodowymi obowiązkami swojej mamy, a Pani Bożena odnajdzie się w rytmie życia swojej córki? Po zamianie ról mama i córka będą miały okazję wymienić się przemyśleniami i spędzić wspólnie czas na zakupach w perfumerii. Na końcu odcinka przejdą makijażową metamorfozę pod okiem profesjonalistów i zapozują przed obiektywem fotografki gwiazd. Przekonajmy się jak panie odnalazły się w tej niecodziennej zamianie miejsc.
PREMIERA 1. odcinka programu "Matki, córki, przyjaciółki" w niedzielę 12 marca, o godzinie 11:00. Powtórki odcinka: poniedziałek 13 marca, 8:10 czwartek 16 marca, 20:50 piątek 17 marca, 13:30 sobota 18 marca, 17:00