"Matki, córki, przyjaciółki": Co wyniknie z zamiany ról strażaczki i urzędniczki?

Matki, córki, przyjaciółki: Patrycja z mamą Alicją zamienią się rolami w 2
Matki, córki, przyjaciółki: Patrycja z mamą Alicją zamienią się rolami w 2
Jak jeszcze lepiej poznać się w relacji mamy z córką? Zamieniając się miejscami! Właśnie takie wyzwania czekają na uczestniczki nowego formatu "Matki, córki, przyjaciółki". Jednakże, zamiana ról to tylko pierwsza część tej wyjątkowej przygody. Na jej dalszym etapie bohaterki programu przechodzą niezwykłe metamorfozy. Kogo czeka to w 2. odcinku programu?

W drugim odcinku rolami zamienią się strażaczka Patrycja oraz jej mama Alicja - urzędniczka z artystyczną duszą. Co się stanie, gdy mama założy kombinezon swojej córki i podejmie się rutynowych strażackich zadań? Czy Patrycja odnajdzie siebie w artystycznym wydaniu?

Po zamianie ról mama i córka będą miały okazję wymienić się przemyśleniami i spędzić wspólnie czas na zakupach w perfumerii. Na końcu przejdą makijażową metamorfozę pod okiem profesjonalistów oraz wezmą udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Przekonajcie się, czy to niezwykłe doświadczenie wzbogaciło ich relację.

PREMIERA 2. odcinka programu "Matki, córki, przyjaciółki" w niedzielę 19 marca, o godzinie 11:00.Powtórki odcinka:poniedziałek 20 marca, 8:10czwartek 23 marca, 20:50piątek 24 marca, 13:30sobota 25 marca, 17:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości