"Matki, córki, przyjaciółki": Jak urzędniczka o artystycznej duszy odnalazła się w roli strażaczki?

"Matki, córki, przyjaciółki": Alicja wzięła udział w akcji straży pożarnej

Chociaż na co dzień zajmuje się pracą w urzędzie oraz rozwijaniem swoich pasji artystycznych - tym razem Alicja miała okazję sprawdzić się w roli strażaczki. Pracą w straży pożarnej zajmuje się jej córka Patrycja, w której rolę wcieliła się mama. Jak bohaterka 2. odcinka programu "Matki, córki, przyjaciółki" poradziła sobie z udziałem w akcji straży?

Po zgłoszeniu o pożarze, jakie otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Laskach, w której dzień spędziła Alicja - wspólnie z pozostałymi strażakami kobieta wsiadła do wozu i wzięła udział w akcji. Już w drodze - mężczyźni wytłumaczyli jej jak powinna zachować się na miejscu oraz udzielili wskazówek, co po kolei będą robić.
Po całej akcji - bohaterka programu "Matki, córki, przyjaciółki" przyznała, że doświadczenie, jakie przeżyła pozwoliło jej zrozumieć, iż praca strażaczki do zadanie, którego nie można wykonywać "na pół gwizdka", wymagające ogromnej siły fizycznej, psychicznej oraz poczucia misji. Przekonajcie się, jak Alicja poradziła sobie z gaszeniem pożaru podczas ćwiczeń w programie.
2. odcinek programu "Matki, córki, przyjaciółki" obejrzycie jeszcze: czwartek 23 marca, 20:50 piątek 24 marca, 13:30 sobota 25 marca, 17:00