MIASTO KOBIET: Wracamy z 3. sezonem! W pierwszym odcinku Lara Gessler!

Miasto Kobiet 3. odcinek 1.

Wracamy z trzecim sezonem Miasta Kobiet! Nowa prowadząca, nowi goście! Zobaczcie, kogo gościć będziemy w pierwszym odcinku nowego sezonu.

Lara Gessler o swoich zmaganiach z chorobą.
Miasto Kobiet: Lara Gessler
Zaledwie tydzień po porodzie swojego drugiego dziecka odwiedzi nas Lara Gessler. Lara opowie nam o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania, zwanymi ortoreksją. Przy wzroście 174 cm ważyła zaledwie 46 kg. Tylko w Mieście Kobiet dowiecie, jak wyglądało życie córki Magdy Gessler z chorobą i co zmotywowało ją do walki o swoje zdrowie.
Co musimy zrobić, żebyśmy przestały zarabiać o 30% mniej od mężczyzn?
Magda Linke-Koszek i Olga Legosz
Pieniądze to dla nas kobiet ciągle temat trudny. Nie umiemy i nie chcemy o nich rozmawiać. Jak przełamać ten wstyd? Dlaczego nie potrafimy oszczędzać? Jak zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo? Zaprosiliśmy dziewczyny, których misją jest zmiana mentalności kobiet w myśleniu o pieniądzach, zarabianiu i inwestowaniu. Naszym gościem będzie Magda Linke-Koszek businesswoman, prawniczka, założycielka platformy dla kobiet i Olga Legosz, specjalista hr i prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką, była prowadząca MK.
Przemoc seksualna wobec mężczyzn istnieje!
Miasto Kobiet: Anna Jastrzębska
Policja nie prowadzi statystyk, a mężczyźni rzadko do przemocy seksualnej się przyznają. No, bo jak to brzmi, kiedy mężczyzna mówi „zostałem zgwałcony”, „jestem molestowany przez swoją żonę"...W Mieście Kobiet przełamiemy więc kolejny temat tabu. Naszym gościem będzie Anna Jastrzębska, założycielka fundacji, która specjalizuje się w pomocy mężczyznom, ofiarom takiej przemocy. Jak trudno jest im tę przemoc rozpoznać, przyznać się do niej i poprosić o pomoc? A jak często zupełnie nieświadomie same jesteśmy jej sprawczyniami? Zapraszamy na pierwszy odcinek trzeciego sezonu Miasta Kobiet!
PREMIERA ODCINKA: 2. października, niedziela 12:30 i 22:00 w TVN Style.
Wszystkie odcinki "Miasta Kobiet" oglądać możecie również w player.pl!
Powtórki:
wtorek, 4 października 20:25
środa, 5 października 13:15
Miasto Kobiet 3. odcinek 1.