Międzynarodowy ślub w "I nie opuszczę Cię aż do ślubu"

"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": ślub międzynarodowy
Kalina i James udowadniają, że miłość nie zna granic! Poznali się w Brukseli, zakochali w Polsce, w Halloweenową noc postanowili zaręczyć. Próbowali mieszkać w Warszawie, lecz z uwagi na zawodową karierę Pana Młodego – wrócili do Anglii. „Zdalnie" przystępując do organizacji ślubu w stolicy, nie zdawali sobie sprawy, z jakim mierzą się wyzwaniem!
Ze spokojem ustalili jedynie ciemno-niebieskie motywy uroczystości. Mimo iż niebieski nigdy nie był ulubionym kolorem Jamesa, tood czasu gdy przy zakupach towarzyszy mu narzeczona Kalina, okazuje się, że WSZYSTKIE ubrania Pana Młodego są właśnie w tym kolorze.
Ciemno-niebieski z dnia na dzień stając się ulubionym kolorem Jamesa, pojawiać się będzie na weselnych zaproszeniach, dekoracjach na sali, sukienkach druhen, garniturze Pana Młodego i świadka.
Organizacją ślubnej uroczystości Kalina i James zajmują się w przyspieszonym tempie. Przebywając na co dzień w Londynie, mają znaczący kłopot z dopilnowaniem szczegółów i zadbaniem o najważniejsze aspekty wesela. Podstawową pomocą dla Pani i Pana Młodego są rodzice oraz znajomi – którzy łącząc siły, przybywają na ceremonie z różnych stron świata. Narzeczeni nie chcą jednak obciążać nikogo własnymi obowiązkami. Liczą na profesjonalną i fachową pomoc Izy – by zdążyć ze ślubem na czas.
Przygotowań jest przecież bez liku! Niepewność co do wystroju Kościoła, obawy o świeżość kwiatów, niezadowolona z próbnej fryzury Kalina i pytanie, co zrobić z welonem? Jak przygotować się do pierwszego tańca i jaką wybrać piosenkę?! ! Suknia Kaliny jeszcze nie gotowa do ostatniej przymiarki, a przecież Panna Młoda jedzie po jej odbiór prosto z lotniska!
Lista niespodziewanych przeszkód na drodze do ołtarza zdaje się nie mieć końca! Świadek w obawach o ślubny samochód, a James o urodzinowy prezent dla Kaliny! Tak, tak - urodziny Panny Młodej na tuż przed ślubem to dodatkowe wyzwanie dla Izy! Czy Iza wytrzyma pośpiech tej uroczystości i po raz kolejny udowodni – że nie ma rzeczy niemożliwych?!
PREMIERA siódmego odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 12 czerwca o godz. 12:55.
Powtórki odcinka:
wtorek, 13 czerwca, 23:10
środa, 14 czerwca, 12:55
czwartek, 15 czerwca, 20:40
sobota, 17 czerwca, 13:45
PODZIĘKOWANIA:
Dla Agi Pou za wykonanie przeszycia sukni dla druhny.
Dla firmy Fascynatory&Toczki za użyczenie ozdób do włosów dla druhen.
Dla firmy Bożka za użyczenie ozdób do włosów dla druhen.
Dla firmy Polis za użyczenie welonów do realizacji zdjęć dla Pani Młodej.
Dla Intercontinantal Hotel za umożliwienie realizacji zdjęć.
Dla Giełdy Kwiatowej Bronisze za udostępnienie powierzchni do realizacji zdjęć.
Dla Lotniska w Modlinie za udostępnienie powierzchni do realizacji zdjęć.
Dla restauracji Aioli za udostępnienie powierzchni do realizacji zdjęć.
Dla firmy US Jewelery za wykonanie biżuterii na zamówienie specjalne.
Dla Moniki Fiedurek za wykonanie zabiegu kosmetycznego.