"Mieszkanie na miarę": Czy Agnieszka i Maciek dobrze znają się prywatnie?

"Mieszkanie na miarę": Jak dobrze poza programem znają się Agnieszka i Maciek?

Bez niego - bohaterowie "Mieszkania na miarę" nie znaleźliby idealnego, spełniającego ich oczekiwania lokum. Bez niej - nie zostałoby ono urządzone zgodnie z ich marzeniami. Zawodowo i na planie programu - Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak uzupełniają się doskonale. Czy przez pracę nad 4. sezonami zdążyli się także dobrze poznać prywatnie? Sprawdziliśmy to!

Jak najczęściej relaksuje się Maciek? Z jakiego miasta pochodzi Agnieszka? Czy Maciek ma rodzeństwo? Jaki jest ulubiony styl architektoniczny Agnieszki? Na te, a także inne pytania prowadzący "Mieszkania na miarę" mieli za zadanie odpowiedzieć, sprawdzając czy uważnie słuchają siebie nawzajem oraz czy dobrze znają swoje upodobania. Koniecznie sprawdźcie, jak im poszło oraz oglądajcie nowe odcinki programu!
W programie "Mieszkanie na miarę" - w każdym odcinku programu para prowadzących pomaga znaleźć, a następnie urządzić mieszkanie w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu. Po poznaniu ich potrzeb doświadczony agent nieruchomości - Maciej Mindak prezentuje im 3 mieszkania, z których bohaterowie odcinka wybierają to, które najlepiej spełnia ich wymagania. Zaś przy pomocy doświadczonej architektki – Agnieszki Musiał-Chmielnik i jej patentów na praktyczne i pomysłowe rozwiązania - urządzają mieszkanie na miarę swoich potrzeb!
1. odcinek 4. sezonu programu "Mieszkanie na miarę" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: poniedziałek 22 maja, 10:00