"Mieszkanie na miarę": Lokum z dwoma sypialniami potrzebne od zaraz!

Mieszkanie na miarę: Agnieszka i Maciek pomogą Oldze i Kamilowi znaleźć ich wymarzone lokum
Mieszkanie na miarę: Agnieszka i Maciek pomogą Oldze i Kamilowi znaleźć ich wymarzone lokum
Olga i Kamil zdecydowali się na zakup swojego pierwszego mieszkania. Do tej pory wynajmują dwupokojowe lokum, w którym starają się pomieścić całą swoją rodzinę: synka Franka i psa Rio. Czy Maćkowi i Agnieszce uda się spełnić ich oczekiwania w 2. odcinku 4. sezonu programu "Mieszkanie na miarę"?

Aktualnie w mieszkaniu rodziny jest dość ciasno, Olga i Kamil sypialnię dzielą z Frankiem, a jego zabawki zajmują niemal całą przestrzeń mieszkania. Nasi bohaterowie chcieliby, żeby ich nowe lokum miało dwie oddzielne sypialnie, żeby dziecko i rodzice mieli swoją prywatną przestrzeń.

Poza tym, Olga i Kamil chcą, żeby nowe mieszkanie było blisko żłobka ich dziecka i żeby w okolicy było sporo terenów zielonych na wspólne spacery. Jak tym oczekiwaniom sprosta Maciek? Jak nowe mieszkanie zaprojektuje i wykończy Agnieszka? Zapraszamy do oglądania 2. odcinka 4. sezonu "Mieszkania na miarę".

PREMIERA 2. odcinka 4. sezonu programu "Mieszkanie na miarę" w środę 24 maja, o godzinie 20:00.Powtórki odcinka:piątek 26 maja, 14:40sobota 27 maja, 16:30niedziela 28 maja, 9:00poniedziałek 29 maja, 9:55

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?