"Mieszkanie na miarę": Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak po raz czwarty pomogą bohaterom wybrać oraz urządzić mieszkania!

Decyzja o zakupie własnego mieszkania bywa trudna, a co dopiero jego wybór i urządzenie. Na ratunek naszym bohaterom po raz czwarty przychodzą: Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak, dla których rynek nieruchomości i remonty nie mają żadnych tajemnic! Czego możemy spodziewać się po pierwszym odcinku nowego sezonu "Mieszkania na miarę"?

Emilia i Piotr to młode małżeństwo. Poznali się w czasie trwania pandemii, a po niej wzięli ślub. Marzą o swoim własnym „M”, w którym będą mogli uwić swoje gniazdko i powiększyć rodzinę. Poza tym mają już dość życia w wynajmowanym pokoju, w którym nic się nie mieści. Chcieliby mieć swoją własną sypialnię, funkcjonalną kuchnię z salonem i trzeci pokój na gabinet, z potencjałem na zamianę na pokój dziecka.
Zależy im również, żeby ich mieszkanie było jak najbliżej ich pracy. Maciek będzie miał wyzwanie, bo obydwoje pracują w różnych częściach miasta. Na którą ofertę się zdecydują? Czy lokalizacja względem pracy rzeczywiście okaże się najważniejsza? Jak nowe mieszkanie zaprojektuje Agnieszka? Zapraszamy na nowe "Mieszkanie na miarę".
PREMIERA 1. odcinka 4. sezonu programu "Mieszkanie na miarę" w środę 17 maja, o godzinie 20:00. Powtórki odcinka: piątek 19 maja, 14:40 sobota 20 maja, 16:30 niedziela 21 maja, 8:55 poniedziałek 22 maja, 10:00