Miłośniczki kreskówek w "Pojedynku na modę"

Pojedynek na modę
Miłośniczki kreskówek w "Pojedynku na modę"

W odcinku ósmym „Pojedynku na modę" pojawią się miłośniczki kreskówek, mangi i anime. Bliźniaczki nie lubią, kiedy ktoś je myli. Będąc nastolatkami, często kłóciły się o ubrania, ponieważ nie chciały wyglądać tak samo. Daniela nawet ścięła na krótko włosy. Wszystko po to, aby różnić się od Martyny. Siostry mody się nie boją i przechodziły przez wiele modowych etapów w swoim życiu. Martyna nawet mówi o sobie, że ma dziwny styl: wyrazisty i dosyć mroczny.

W szafie bliźniaczek dominuje czerń. Kasia i Dominika podejmą próbę wyzwolenia dziewczyn z modowego mroku. Wybiorą dla nich stylizacje casualowe z jeansem w roli głównej. Dominika przygotuje dla Danieli niespodziankę. Dziewczyny wspólnie ozdobią jeansy.

W stylizacjach finałowych także pojawi się ponadczasowy jeans. Kasia będzie dysponować budżetem w wysokości 4 500 zł, a Dominika na przygotowanie finałowego zestawu będzie miała jedynie 450 zł. Efekty pracy zespołów oceni znana stylistka hollywoodzkich gwiazd - Basia Richard. Która metamorfoza według niej okaże się trafniejsza?

EMISJA ósmego odcinka "Pojedynku na modę" we wtorek 2 stycznia o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

środa, 3 stycznia, 13:35

czwartek, 4 stycznia, 7:55

sobota, 6 stycznia, 7:05

niedziela, 7 stycznia, 17:05

Jesteśmy wdzięczni projektantce Viola Piekut za możliwość zaprezentowania kolekcji ubrań w programie.

Za profesjonalne usługi fryzjerskie serdecznie dziękujemy fryzjerom z warszawskiego salonu VIP Room Łubiński Kubański.

O paznokcie prowadzących zadbała instruktorka Euro Fashion Akademia Paznokcia by Anna Głuchowska.

podziel się:

Pozostałe wiadomości