"Misja ratunkowa" dla pokoju i... związku

Maja, to urocza 27 latka, pracująca w agencji reklamowej. Mieszka w 50-metrowym mieszkaniu, które kiedyś dostała z bratem od dziadków. Dopóki mieszkała w nim sama, prowadziła spokojne, ale przede wszystkim uporządkowane życie. Problem pojawił się, gdy wprowadził się do niej brat Adam. Maja, która do tej pory zajmowała salon i sypialnię, została zmuszona do dzielenia tej przestrzeni z bratem.
W międzyczasie w życiu i mieszkaniu naszej bohaterki, pojawił się także chłopak Michał i ważący ponad 50 kg pies Gustaw. Tyle szczęścia, a tak niewiele przestrzeni. W mieszkaniu zaczął panować chaos, a w pokoju Mai zwyczajnie zaczęło brakować miejsca na rzeczy jej i chłopaka. Nasza para wymyślała różne sposoby na przechowywanie rzeczy - np. trzymanie czystych ręczników i pościeli w walizkach. Niestety przedmiotów jest tak dużo, że ciężko im się z tym ogarnąć. Mimo wielkiego uczucia, które ich łączy, wspólnie podjęli decyzję o tymczasowej rozłące. Maja została u siebie, a Michał wyprowadził się do rodziców.
Maja marzy, aby w jej 16-metrowym pokoju znowu zawitał porządek, a przede wszystkim ukochany, dla którego znajdzie się miejsce. Chciałaby także móc przyjmować gości, którzy teraz nawet nie mają gdzie usiąść.
Nasze zadanie jest proste. Oprócz uporządkowania wnętrza i pozbycia się zbędnych przedmiotów, musimy zrobić wszystko, aby Maja na nowo poczuła się szczęśliwa w swoim mieszkaniu, a smutna historia, zakończyła się happy endem. Pojawi się nowa pojemna szafa i biblioteczka, a buty znajdą miejsce winnym miejscu mieszkania.
PREMIERA dziewiątego odcinka "Misji ratunkowej" w sobotę 28 kwietnia o godz. 16:45.
Powtórki odcinka:
niedziela, 29 kwietnia, 10:00
środa, 2 maja, 21:40
piątek, 4 maja, 12:50
sobota, 5 maja, 10:25