"Mistrzowie podrywu" poznają kobiety i... siebie

W drugim odcinku programu „Mistrzowie podrywu" Marcin przygotował dla kursantów kolejne zadania, dzięki którym chłopcy nie tylko pokonają swoje lęki i słabości, ale również dowiedzą się dużo ciekawych rzeczy na temat kobiet.
Na początek uczestnicy będą musieli zmierzyć się z traumami z dzieciństwa, które tkwią gdzieś głęboko w nich i które negatywnie wpływają na ich dorosłe życie. Poznamy od lat skrywane sekrety i smutne historie z życia bohaterów programu.
Następnie prowadzący zabierze kursantów na pierwsze szkolenie z nawiązywania relacji damsko-męskich w terenie. Uczestnicy w jednym z najbardziej zatłoczonych miejsc w Warszawie będą mieli za zadanie podchodzenie i poznawanie kobiet na ulicy.
Na koniec Marcin przygotował dwie wspaniałe niespodzianki. Pierwsza z nich to spotkanie z Moniką Staruch, autorytetem w dziedzinie seksuologii, która odkryje przed uczestnikami tajemnice seksualności kobiet.
Kolejna niespodzianka to nauka zmysłowego poruszania się w tańcu pod okiem profesjonalnego chippendale'a Krzysztofa. Będzie bardzo ciekawie!
PREMIERA drugiego odcinka "Mistrzów podrywu" we wtorek 14 marca o godz. 22:25.
Powtórki odcinka:
czwartek, 16 marca, 23:40
piątek, 17 marca, 21:45
niedziela, 19 marca, 23:15