Modnie i niedrogo "W dobrym stylu"

Modnie nie musi oznaczać drogo, jest bowiem wiele sposobów na to, aby ubierać się pomysłowo, stylowo i z klasą, a przy tym nie zbankrutować. Małgosia Rozenek–Majdan jak zwykle ma na to kilka pomysłów, jak to zrobić!
...ale zanim wyruszymy na zakupy lub postanowimy zmienić swój styl i odświeżyć szafę, warto się dowiedzieć, jakie są modowe patenty na ukrycie mankamentów sylwetki, a jakie na wyeksponowanie zalet. Alicja Napiórkowska, stylistka oraz jurorka w programie „Mistrzowskie cięcie", wystylizuje kilka dziewczyn i udowodni, że czasem wystarczy klasyczny płaszcz i czerwona szminka, aby powiało francuską modą! I nie musimy mieć figury modelki, aby pięknie i modnie wyglądać, bo piękne jesteśmy w każdym rozmiarze i bez względu na sylwetkę.
A co, jeśli w szafie zrobi się nudno lub nasza ulubiona koszulka ma dziurkę lub plamkę? Trzeba je podrasować! Prowadząca program, wraz z Ulą Chincz, dziennikarką i blogerką, przy pomocy paru ćwieków, naszywek, wstążek i kleju na gorąco, nada naszym banalnym ciuchom nowe życie. Cena przeróbki – parę złotych!
Jeśli jednak chcecie wydać na nowe stylizacje dokładnie zero złotych, a przy tym przyjemnie spędzić czas w babskim gronie, wybierzcie się na swap party. Na takim spotkaniu wymienicie się z innymi dziewczynami ciuchami, butami, a nawet kosmetykami.A jeśli jakieś ubrania czy dodatki nie znajdą nowego właściciela, zostaną oddane na przykład zaprzyjaźnionemu domowi dziecka. Na takiej wymianie korzysta więc każda ze stron, bo przecież moda to nie tylko dobra zabawa, ale także pozytywna energia!
PREMIERA czwartego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 28 października o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
sobota, 28 października, 00:00
poniedziałek, 30 października, 23:55
środa, 1 listopada, 14:45
czwartek, 2 listopada, 7:40
ZOBACZ TAKŻE:
Zakupowy eksperyment Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wyniki Cię zaskoczą!
Zakupowy eksperyment Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wyniki Cię zaskoczą!