"Na czasie": 10 lat "Kuchennych Rewolucji" i akcja #zostańwdomu

Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Lara Gessler i gwiazdy nowego filmu Jana Komasy "Sala Samobójców. Hejter" to tylko niektórzy goście 3. odcinka 2. sezonu programu "Na czasie".

W 3. odcinku 2. sezonu „Na czasie” świętujemy urodziny programu, który odmienił polską gastronomię. „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler właśnie kończą 10 lat, a sama królowa i jej dzieci opowiedziały nam o swoim życiu prywatnym. Nasza kamera zajrzała też na plan nowego programu: „Cała prawda” Karoliny Głowackiej odpowie na wszystkie nurtujące was pytania i obali mity.
Rozmowa Anny Zejdler z Małgorzatą Rozenek-Majdan przybliży temat in vitro i wyjaśni, dlaczego ta procedura może być cudem. Gwiazda zdradziła też, dlaczego ucieszyła się na myśl o trzecim synu!
Jeśli chcecie zobaczyć wyjątkowe miejsca i dotknąć prawdziwego przepychu, nie możecie pominąć programu „Ambasady luksusu”. Rajskie Malediwy to tylko początek tej przygody.
Ale na razie: #zostanwdomu! Nasze gwiazdy pokażą wam, co robić podczas izolacji w czasach pandemii. Będzie bardzo kreatywnie, rodzinnie i efektywnie. A czas wolny możecie przeznaczyć na oglądanie kinowych nowości: film „Sala Samobójców. Hejter” już jest dostępny w Player, a my porozmawialiśmy z jego gwiazdami!
PREMIERA 3. odcinka 2. sezonu "Na czasie" w niedzielę 5 kwietnia o godzinie 19:30.
Powtórki odcinka:
wtorek 7 kwietnia, 15:55
środa 8 kwietnia, 23:10
sobota 11 kwietnia, 20:55