Najgorsze randki według Matteo Brunettiego i Kasi Węsierskiej. Czy mężczyzna powinien zawsze płacić?

15081124_moje-wszystkie-nieudane-randki_720P
Kasia Węsierska i Matteo Brunetti opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o randkowaniu. Które randki wspominają najgorzej? Czy mężczyzna zawsze powinien zapłacić i czy spróbowali kiedyś speed datingu lub korzystali ze swatki?

W walentynki wszyscy myślimy o romantycznych chwilach z drugą osobą, fantastycznych randkach oraz miłości po grobową deskę. Niestety nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Niektóre randki nie wychodzą, a niektóre osoby po prostu nie są dla nas. Z okazji święta zakochanych przypominamy fragment "Dzień Dobry TVN", w którym kucharz, influencer oraz uczestnik 6. edycji programu "MasterChef" Matteo Brunetti oraz dziennikarka radiowa i prowadząca program "Co słychać?" na TVN Style Kasia Węsierska poruszyli temat randkowania.

Speed dating i biuro matrymonialne - co sądzą o tym Kasia Węsierska i Matteo Brunetti?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński zaczęli rozmowę od pytań na temat speed datingu oraz korzystania z biur matrymonialnych. Jak się okazuje, ani Kasia Węsierska ani Matteo Brunetti nigdy nie korzystali z takich możliwości. Powody są różne, ale nie skreślają tej opcji. Dla niektórych osób może być dobrym rozwiązaniem.

Jestem pełna podziwu dla wszystkich ludzi, którzy tak próbują, bo nie wiem czy przez sześć minut byłabym w stanie ocenić kogoś na tak/nie.
powiedziała Kasia Węsierska
o speed datingu

Najgorsze randkowe wpadki Matteo Brunettiego i Kasi Węsierskiej

W dalszej części rozmowy Matteo Brunetti i Kasia Węsierska podzielili się swoimi najgorszymi randkowymi wpadkami. Niestety wszystkie rzeczy, które wymienili, przekreśliły budowane relacje i te znajomości po prostu nie wyszły.

Podjechałem po nią autem. Dosłownie po 15 minutach zatrzymała mnie policja, dała mandat, bo jedno światło nie działało. Poszliśmy sobie do kina, myślałem „O super będzie, wszystko fajnie i spokojnie” i przy wyjściu z kina źle postawiłem stopę i sobie złamałem kostkę. Ta sama randka!
wspominał Matteo Brunetti
Zabrałam go na kolację w ciemno, czyli taką gdzie się siedzi w totalnej ciemności i się je, ale w trakcie kolacji zauważyłam, że on się zachowuje jakoś dziwnie, bo ma absolutny lęk przed ciemnością, o czym mi nie powiedział, bo mężczyźni zazwyczaj nie mówią o swoich lękach. […] Nie spotkaliśmy się nigdy więcej, co oznacza, że to była moja totalna porażka. 
opowiedziała Kasia Węsierska

Czy to mężczyzna powinien zawsze płacić na randce?

Kasia Węsierska i Matteo Brunetti podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" zgodzili się ze sobą w wielu kwestiach, jednak na płacenie na randkach patrzą inaczej. Kasia Węsierska uważa, że nie ma w tym nic złego, żeby kobieta płaciła za siebie, natomiast zdaniem Włocha to zawsze powinien robić mężczyzna.

Czy Kasia Węsierska i Matteo Brunetti korzystają z aplikacji randkowych?

A aplikacje randkowe? Czy Kasia Węsierska i Matteo Brunetti szukają miłości w ten sposób? - takie pytanie zadał im prowadzący "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński. I tutaj odpowiedź w przypadku Kasi Węsierskiej jest negatywna. - Ja nie korzystam, jakoś nigdy się nie odważyłam, ale uwielbiam ten moment na każdej domówce, gdzie są moje koleżanki, które mają zainstalowane aplikacje i mi dają telefon i ja mogę klikać prawo/lewo - przyznała dziennikarka radiowa.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości