NIEOCZYWISTE MIEJSCA: nowoczesne stodoły! Stara kuźnia, prawdziwa stodoła zamienione w dom

Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 6.

Bohaterowie „Nieoczywistych Miejsc” poszli pod prąd wszechobecnej modzie na nowoczesne stodoły. Zamiast budować dom w stylu gospodarczym, postanowili zmienić budynek gospodarczy w dom. Stara świniarnia, kuźnia czy prawdziwa stodoła mogą stać się rodzinnym, przytulnym miejscem.

Agnieszka i Marcin przez kilka lat szukali miejsca, w którym mogliby żyć i prowadzić hotel dla koni. Swoje wymarzone nieoczywiste miejsce urządzili w końcu w budynkach dawnej świniarni. Dostosowując przestrzeń do swoich potrzeb, spełnili też marzenie swojej zakochanej w jeździectwie córki.
Ania i Tomek kochają ruch i podróże. Gdy postanowili przerobić starą stodołę w rodzinnym siedlisku niedaleko Mławy na budynek mieszkalny, wiedzieli, że musi znaleźć się w niej miejsce na aktywne rozrywki. Ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia czy basen zamieniły zwykłą stodołę w stodołę na prawdziwym wypasie.
Kilkanaście lat temu Wioleta postanowiła zaadaptować starą kuźnię i przylegające budynki na wygodny i nowoczesny dom. Dziś ciężko w to uwierzyć, ale przed drugą wojną światową w tym budynku pracowali kowale. Potrzeba było nie lada wyobraźni, żeby zobaczyć, jak taka ruina może się przeistoczyć.
Premiera 6. odcinka "Nieoczywistych miejsca" w niedzielę 25. września o 14:35 w TVN Style. Wszystkie odcinki dostępne także na platformie player.pl.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 26 września 21:20środa, 28 września 13:20piątek, 30 września 21:50sobota, 01 września 16:20
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 6.
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 6.