NIEOCZYWISTE MIEJSCA: domy z duszą!

Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 7.

Czym wyróżnia się dom z duszą? Tym, że ma swoją historię, że jego ściany opowiadają o dawnych czasach, a czasami można poczuć obecność właścicieli sprzed setek lat. Takie właśnie są nieoczywiste miejsca, czyli domy naszych dzisiejszych bohaterów.

W przypadku Marii i Adama powiedzenie „zamieszkać na dworcu” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Ich autentyczny, ponad stuletni dworzec widział i słyszał wiele! Właściciele są zakochani w tym miejscu i podczas niespiesznego remontu dbają o to, by nie straciło duszy.
Paulina z mamą Zofią długo szukały tego jedynego domu i nie mogły uwierzyć w swoje szczęście, gdy go znalazły. Piękny, 300-letni podcieniowy dom w pobliżu Żuław Wiślanych wymagał wiele pracy, ale dzięki twórczemu podejściu i doświadczeniu w inżynierii budownictwa wszystko było możliwe.
Ania od dziecka była związana z tematem młynów, ale nie sądziła, że sama będzie w nim mieszkać. Gdy zobaczyła 100-letni budynek nie wahała się ani chwili i zaledwie 3 dni później wraz z mężem stała się jego właścicielką. Przeistoczenie młyna w piękny dom mieszkalny wymagało wiele pracy.
Zapraszamy na 7. odcinek 3. sezonu "Nieoczywistych miejsc"! Premiera w niedzielę, 2. października o 14:35 w TVN Style!
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 3 października 21:20środa, 5 października 13:20piątek, 7 października 21:50sobota, 8 października 16:20
Wszystkie odcinki dostępne również na platformie player.pl.
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 7.
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 7.