NIEOCZYWISTE MIEJSCA: Domy ukryte pod ziemią!

Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 8.

Po co szukać swojego miejsca na ziemi, skoro można zamieszkać... pod nią? Bohaterowie tego odcinka "Nieoczywistych Miejsc" pokazują, że poziom życia wcale nie zależy od poziomu umiejscowienia domu, a pod ziemią może być ciekawie!

Daniel pochodzi z Beskidu Niskiego i to tutaj stworzył swoje wymarzone, nieoczywiste miejsce pod ziemią. Od początku planował dom, który zrówna się z łąką i wtopi w naturalne otoczenie. I chociaż budowa przyniosła mu wiele wyzwań, dzisiaj wie, że to była najlepsza decyzja.
Dom zakorzeniony w naturze - ten opis najlepiej pasuje do zielonej oazy Mirona położonej w sercu Mazur. Ukryty pośród mchu i paproci dom został stworzony z naturalnych materiałów i otwiera swoje drzwi tylko nielicznym wtajemniczonym gościom.
Spełnieniem marzeń dla miłośniczki fantasy mógł być tylko domek Hobbita. Myśl o zbudowaniu takiej przestrzeni kiełkowała w Dorocie od kilku lat, a jej realizacja nie była łatwa. Mimo wszystko udało jej się wykreować miejsce godne twórczości mistrza Tolkiena. Tylko trzeba uważać na głowę!
Premiera 8. odcinka "Nieoczywistych miejsc" w niedzielę, 9. października o 14:35 w TVN Style.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 10 października 14:20poniedziałek, 10 października 21:20piątek, 14 października 21:50sobota, 15 października 18:00
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 8.
Nieoczywiste miejsca 3. odcinek 8.