Nietypowe małżeństwo szuka niani

Idealna niania
Idealna niania

Kasia i Krzysiek poznali się 10 lat temu na czacie internetowym. Przez przypadek zaczęli rozmawiać i… tak zostało do dziś. Mają dwójkę dzieci: 4-letniego Grzesia i 8–miesięczną Alicję.

Grzesiek jest zazdrosny o czas, jaki rodzice poświęcają małej siostrzyczce. Stara się być zawsze w centrum uwagi, lubi jak dorośli się nim zajmują i organizują zabawy.

Alicja jest grzecznym i spokojnym maluchem, jej ulubioną czynnością jest w tej chwili nauka chodzenia.

Krzysiek i Kasia mają nietypowe zainteresowania. Kasia, geograf, chce otworzyć firmę zajmującą się zabezpieczaniem przewozu materiałów niebezpiecznych, potrafi prowadzić ciężarówkę i jest licencjonowanym nurkiem. Krzysiek, informatyk, obecnie zamierza porzucić komputery i otworzyć warsztat samochodowy. Jakiś czas temu zakupił quada i z powodzeniem startuje w polskich i zagranicznych rajdach, ma uprawnienia kierowcy autobusu miejskiego, jest spadochroniarzem.

Kasia i Krzyś to rodzice wyluzowani, ale konsekwentni. Mają złe doświadczenia z nianiami z przeszłości, ale nie poddają się; obecnie znalezienie opiekunki do dwójki dzieciaków znów stało się koniecznością. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć idealną nianię dla Grzesia i Ali? Przekonajcie się oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani"!

EMISJA 10. odcinka "Idealnej niani" we wtorek 20 sierpnia o godz. 21:45.

Powtórki:

piątek, 23 sierpnia, 18:55

sobota, 24 sierpnia, 10:35

poniedziałek, 26 sierpnia, 9:25 i 17:25

podziel się:

Pozostałe wiadomości