"Niezły skład": jak o swoje włosy dba Gabi Drzewiecka?

"Niezły skład": jak o swoje włosy dba Gabi Drzewiecka?

W 4. odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz opowiedziała o pielęgnacji włosów. Swoimi wskazówkami podzieliła się też Gabi Drzewiecka. Dziennikarka ma swoje patenty na piękne, długie włosy i efektowne fryzury!

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką i prezenterką, która znana jest m.in. z pracy w "Dzień Dobry TVN", gdzie od lat przeprowadza wywiady z muzykami. Muzyka to nie jest jednak jej jedyna pasja, na naszej antenie mogliście oglądać ją m.in. w programach "Mistrzowskie cięcie" oraz "Zanim cię zobaczę", które prowadziła. Ta wszechstronna kobieta była także prowadzącą 7. edycji programu "Big Brother".
Kojarzona jest z dużej wiedzy na temat muzyki czy dobrej dziennikarskiej pracy, ale nie tylko. Gabi Drzewiecką można zapamiętać również dzięki jej imponującej fryzurze. O tym, jak dba o swoje piękne długie włosy opowiedziała w 4. odcinku programu "Niezły skład". Ten epizod prowadząca tego poradnikowego formatu poświęciła włosom.
Jak się okazuje, Gabi Drzewiecka ucieka się czasem do niestandardowych ruchów, by uzyskać najbardziej odpowiadającą sobie fryzurę. Podczas wizyty w jej łazience, mogłyśmy przekonać się o tym, że aby mieć piękne włosy trzeba poświęcić im czas i po prostu regularnie o nie dbać.
4. odcinek programu "Niezły skład" zobaczycie jeszcze w:
poniedziałek 7 grudnia, 19:35
wtorek 8 grudnia, 16:20
środa 9 grudnia, 7:25
piątek 11 grudnia, 15:50