"Niezły skład": naturalny i skuteczny krem-fluid Natura Siberica

"Niezły skład": krem-fluid marki Natura-Siberica

W ostatnim odcinku "Niezłego składu" Justyna Obolewicz poleciła naturalny krem-fluid firmy Natura Siberica, który ochroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ujednolici ją i nawilży.

Naturalne kosmetyki zyskują na popularności, a co za tym idzie, na rynku pojawia się ich coraz więcej. Niektóre jednak jedynie wykorzystują aktualne trendy, nie dbając o odpowiedni skład, działanie czy zgodną z zasadami ekologii produkcję. Dlatego tak ważne jest wybierać tylko te naprawdę sprawdzone, z certyfikatami i najlepszymi składnikami. Taki właśnie jest ten krem-fluid, który nie tylko zadba o skórę i wyrówna jej kolor, ale jego produkcja nie ma negatywnego wpływu na środowisko.
Krem-fluid, który zdobył uznanie Justyny Obolewicz, stworzony został przez markę Natura Siberica. To marka kosmetyków naturalnych, bazujących na roślinach dziko rosnących na Syberii. Z uwagi na krótszy okres wegetacji gromadzą znacznie więcej czynników bio aktywnych w porównaniu do swoich odpowiedników rosnących w innych częściach świata. Stąd też tak skuteczne działanie produktów tej marki.
Bogaty w witaminę C rokitnik ałtajski jest jednym z najważniejszych składników polecanego przez prowadzącą program „Niezły skład” kosmetyku. Ta roślina zawiera 15 razy więcej witaminy C niż np. pomarańcza, a dodatkowo witaminy A, E, B5 oraz kwasy AHA/BHA. Wszystkie te elementy mają bardzo pozytywne działanie na skórę i właśnie dzięki nim prezentowany przez Justynę Obolewicz krem-fluid doda skórze energii na cały dzień oraz zapewni jej ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Procesy obronne wzmacnia zawarta w nim witamina C, która także ujednolici koloryt skóry. Witamina B5 ma natomiast działanie nawilżające, kojące i wygładzające. Utrzymanie skóry nawodnionej oraz ujędrnionej zapewni zawarty w kosmetyku kwas hialuronowy.
Nawilżona, wygładzona oraz jędrna skóra będzie więc efektem regularnego stosowania kremu-fluidu marki Natura Siberica. I możemy robić to bez wyrzutów sumienia. Product posiada certyfikat Vegan i nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jest wynikiem doświadczeń wielu pokoleń, które korzystały i nadal korzystają z dobrodziejstw natury.