"Niezły skład": rollery do twarzy z kamienia jadeitowego. Do czego służą i jak z nich korzystać?

"Niezły skład": rollery do twarzy z kamienia jadeitowego. Do czego służą i jak z nich korzystać?

W 6. odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz przyjrzała się sposobom na zachowanie jędrnej skóry twarzy. Jednym z nich okazały się rollery do twarzy z kamienia jadeitowego. Jak prawidłowo z nich korzystać i jakie efekty niesie za sobą regularne z nich korzystanie?

Jędrna i zdrowa skóra – która z nas nie ma problemów z jej zachowaniem. Z biegiem czasu i lat staje się to coraz trudniejsze. Właśnie dlatego w ostatnim odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz postanowiła się pochylić nad tym tematem. Najpierw wraz z ekspertkami przedstawiła skuteczne sposoby na problemy związane z ujędrnianiem skóry całego ciała, natomiast później skupiła się na skórze twarzy. Poza kosmetykami w walce ze starzeniem się skóry twarzy pomocne są rollery do twarzy z kamienia jadeitowego.
Justyna Obolewicz znalazła dwa rodzaje takich przyrządów i pokazała nam, jak prawidłowo ich używać. To bardzo ważne, by robić to właściwie, bo inaczej nawet regularne używanie rollerów nie przyniesie upragnionych efektów. A te mogą być bardzo dobre!
6. odcinek programu "Niezły skład" zobaczycie jeszcze w:
poniedziałek 21 grudnia, 19:35
wtorek 22 grudnia, 16:40
środa 23 grudnia, 7:40
piątek 25 grudnia, 9:45