"Niezły skład": dzięki witaminie C serum Alkemie pobudzi twoją skórę

Niezły skład: serum Alkemie

Justyna Obolewicz uwielbia witaminę C w kosmetykach, ze względu na jej wszechstronne działanie. W najnowszym odcinku „Niezłego składu” kosmetyczka pokazała nam serum Alkemie, którego potrójna forma stabilnej witaminy C wyjątkowo pobudza skórę.

Witamina C jest bardzo wszechstronna: odmładza, wzmacnia naczynka, rozświetla i uelastycznia skórę. Właśnie dlatego zdaniem Justyny Obolewicz ważne jest stosowanie kosmetyków, które mają ją w składzie. Przy wyborze odpowiedniego produktu powinnyśmy brać pod uwagę nie tylko stężenie witaminy C, ale także jej stabilność.
Serum Alkemie to polski kosmetyk, który spełnia wszystkie te kryteria i idealnie sprawdzi się zarówno na dzień, jak i na noc. Można stosować go zarówno pod krem jak i samodzielnie.
Serum Alkemie zawiera trzy formy naturalnej, stabilnej witaminy C. Dwa rodzaje tej witaminy pochodzą z aceroli i śliwki Kakadu. Zwiększają one antyoksydacyjną ochronę skóry, przywracają też jej blask. Trzecim rodzajem jest AA2G, czyli stabilizowana glukozą forma witaminy C, która aktywuje się dopiero po kontakcie ze skórą. Serum Alkemie stworzone jest w ten sposób, aby jego składniki docierały do najgłębszych warstw skóry i tam skutecznie na nią oddziaływały.
Prócz witaminy C serum Alkemie zawiera także tsubaki, annato, estry jojoba i naturalną witaminę E. Dzięki tym składnikom ma niezwykle nawilżające właściwości, ale też świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
To bardzo wszechstronny kosmetyk idealny na tę porę roku.