"Niezły skład": czym zajmuje się trycholog? Zobaczcie wizytę Justyny Obolewicz

"Niezły skład": czym zajmuje się trycholog? Zobaczcie wizytę Justyny Obolewicz

W 4. odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz skupiła się na pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Dla naszej prowadzącej najważniejsze jest, aby robić to bezpiecznie i zdrowo. Dlatego, zanim zdecydowała się na konkretne kosmetyki, wraz z koleżankami udała się na wizytę do trychologa.

Włosy są niezwykle ważne dla nas, naszego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Często niestety mierzymy się z wieloma problemami, takimi jak ich przesuszenie, rozdwojone końcówki czy łupież. W 4. odcinku programu "Niezły skład" Justyna Obolewicz wraz ze swoimi koleżankami poszukiwała rozwiązań tych problemów i sposobów na zdrowe włosy. Ich celem było, aby znaleźć właściwe kosmetyki dla konkretnych włosów. Nasze bohaterki nie chciały eksperymentować, udały się więc na wizytę do trychologa.
Trychologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy. W Polsce korzystanie z usług trychologa nie jest jeszcze popularne, ale z roku na rok coraz więcej osób się na to decyduje.
- Wizyta u trychologa jest bardzo ważna, ponieważ możemy się dowiedzieć tak naprawdę wielu rzeczy na temat swojej skóry głowy, na temat włosów. A co za tym idzie, na temat swojego zdrowia – powiedziała nam trycholog Beata Stańko. Ekspertka, do której udała się Justyna Obolewicz, opowiedziała o tym, jak przebiega badanie i dalsze leczenie. Później całej procedurze poddały się nasze bohaterki. Szybko otrzymały wyniki oraz zalecenia, jak dbać o swoje włosy.
4. odcinek programu "Niezły skład" zobaczycie jeszcze w:
poniedziałek 7 grudnia, 19:35
wtorek 8 grudnia, 16:20
środa 9 grudnia, 7:25
piątek 11 grudnia, 15:50