"Nowa misja ratunkowa": nowy pokój dla dziewczynki, która przegada nawet Ulę Chincz!

Nowa misja ratunkowa: Lusia z Olsztyna. S02E07
W tym odcinku z „Nową misją ratunkową" Ula Chincz wyrusza do Olsztyna, do 9-letniej Łucji, jej rodziców Zuzanny i Pawła oraz brata Mikołaja.
Kilka lat temu rodzina przeprowadziła się do nowego mieszkania, w którym Łucja w końcu dostała swój własny pokój z garderobą. Niestety, nie jest to jej wymarzone wnętrze. Wszystkie meble są z przypadku, a w oknach wiszą firanki w samochody. Nic w tym pokoju do siebie nie pasuje.
Pod ścianą stoi małe biurko, z którego Łucja już dawno wyrosła. Jest kreatywną dziewczynką, kocha zwierzęta, w szczególności konie, uwielbia teatr i przebieranki, dlatego potrzebuje nowego miejsca na rozwijanie swoich pasji oraz naukę.
Problemem jest także garderoba, w której panuje chaos. Ubrania pomieszane są z zabawkami, grami i książkami. Brakuje tu mebli, dzięki którym 9-latka mogłaby utrzymywać porządek. Na Ulę czeka niełatwe zadanie, będzie musiała przekonać Łucję do oddania za małych ubrań i nieużywanych już zabawek. Razem z mamą pozbędą się starego biurka oraz rozmontują całą garderobę! Jak w każdym odcinku, Ula sprzeda kilka przydatnych patentów oraz podpowie na co zwrócić uwagę przy doborze biurka dla dziecka.
Czy Ula spełni marzenie Łucji i stworzy jej wyśniony pokój? Tego dowiecie się, oglądając 7. odcinek "Nowej misji ratunkowej"!
PREMIERA 7. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 14 grudnia o godz. 16:50.
Powtórki odcinka:
wtorek, 16 grudnia, 15:55
środa, 17 grudnia, 19:40
piątek, 19 grudnia, 14:10
sobota, 20 grudnia, 6:45