"Nowa misja ratunkowa": Ula Chincz przywróci sypialnię rodzicom

Sypialnia to najprzyjemniejsze pomieszczenie w każdym domu. To miejsce, w którym odpoczywamy, relaksujemy się i nabieramy sił na kolejny dzień. Jednak u bohaterów kolejnego odcinka „Nowej misji ratunkowej", wygląda to zupełnie inaczej....
Sonia i Marcin to szczęśliwi posiadacze przestronnej sypialni, w której... rządzą ich dzieci. W tym miejscu wszystko jest nie tak. Na podłodze porozrzucane są zabawki, klocki i rowerki, ubrania – do wyboru: czyste i brudne, nawet toaletka nie spełnia swojej funkcji. Zamiast kosmetyków znajdziemy na niej pieluchy. Na środku sypialni stoi deska do prasowania, z której... nikt nie korzysta! Cała rodzina natomiast śpi na materacach, położonych na podłodze, mimo, że dzieci mają swój oddzielny pokój. Sonia i Marcin chcieliby mieć w końcu miejsce tylko dla siebie, w którym mogliby spędzać wspólnie czas, dlatego z misją urządzenia oazy harmonii i spokoju, przybędzie do nich Ula!
Na początek z pokoju rodziców znikną wszystkie rzeczy maluchów, przyjdzie też pora na materace. Na ich miejscu stanie duże i wygodne łózko - tylko dla rodziców, obok staną szafki nocne, które przejdą małą renowację, także kolor ścian się zmieni! Ula zajmie się też toaletką, podpowie na co zwrócić uwagę przy jej organizacji i jak przechowywać kosmetyki. Pojawi się też kącik czytelniczy, z wiszącymi półkami na książki, lampą i fotelem, oraz taca na śniadania do łóżka, którą Ula zrobi sama.
Czy Sonia z Marcinem będą zadowoleni ze zmian? Oglądajcie 6. odcinek „Nowej misji ratunkowej"!
PREMIERA 6. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 7 grudnia o godz. 16:50.
Powtórki odcinka:
wtorek, 10 grudnia, 15:20
środa, 11 grudnia, 19:40
piątek, 13 grudnia, 14:00
sobota, 14 grudnia, 7:00