"Nowa misja ratunkowa": w tej garderobie jest wszystko... nawet łóżko!

"Nowa misja ratunkowa": Ula Chincz na poddaszu Emilii i Mateusza
W trzecim odcinku „Nowej misji ratunkowej" Ula Chincz zajmie się garderobą. Do Grójca zaprosili ją Emilia i Mateusz, którzy spodziewają się córeczki. Przyszła mama ceni sobie porządek, a garderoba, która znajduje się na poddaszu to istny chaos – ubrania poupychane w skrzynkach od jabłek, krzesła szkolne, suszarki z praniem, zapasowa pościel, materiały budowlane i wieńce ze sztucznych kwiatów – to tylko część z tego, co znajdzie tam Ula.
Ze względu na zaawansowaną ciążę Emilki w metamorfozie garderoby pomogą przyszli dziadkowie. Hania i Robert chcą w ten sposób także odwdzięczyć się córce i zięciowi, którzy przygarnęli ich do siebie po tym, jak rodzinny dom strawił pożar. Choć początkowo Robert nie odnajdzie się w trakcie pakowania i segregacji rzeczy, jego pomoc w roli 'złotej rączki' okaże się nieoceniona. Garderoba nabierze nowych kolorów, a na ścianie pojawi się nowoczesna, otwarta szafa, którą można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb. Skrzynki po jabłkach, w których dotąd Emilia i Mateusz przechowywali ubrania i bieliznę, Ula przerobi na designerskie szafki na buty z siedziskiem.
Na prośbę bohaterów ta garderoba będzie pełnić także funkcję suszarni. Metalowe suszarki, które do tej pory zajmowały miejsce i stały na środku pomieszczenia, znikną. Czym Ula postanowiła je zastąpić? Przekonajcie się w sobotę 16 listopada o 16:50!
Emisja 3. odcinka "Nowej misji ratunkowej" w sobotę 18 stycznia o godz. 16:50.
Powtórki odcinka:
wtorek, 21 stycznia, 14:55
środa, 23 stycznia, 18:55
piątek, 24 stycznia, 12:55
sobota, 25 stycznia, 6:45