"Kto tu mieszka?" to nasza nowość na wiosnę. Jaki to będzie program?

Kto tu mieszka?
"Kto tu mieszka?" to nasza nowość na wiosnę. Jaki to będzie program?

We wtorek 12 marca o godz. 22:25 na naszej antenie zadebiutuje program "Kto tu mieszka?". W każdym odcinku pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Polegają przy tym wyłącznie na wiedzy odnośnie uprawianych przez siebie zawodów, pierwszym wrażeniu i intuicji. Po wizycie w każdym z domów, uczestnicy będą starali się zgadnąć, kto może być jego właścicielem. Prawda zostanie jednak ujawniona dopiero na ostatnim etapie.

- To jest program, który łączy bardzo wiele rzeczy - mówi producentka programu, Katarzyna Szałańska. - Jest i urządzanie wnętrz, to, co Polacy lubią bardzo, czyli podglądanie bliźnich i socjologia, i psychologia, i zagadka detektywistyczna. Każdy coś dla siebie znajdzie.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU >

Oglądając program "Kto tu mieszka?", widzowie będą też mieli szansę poznać charyzmatyczne i ciekawe osoby oraz uzyskać odpowiedź na intrygujące pytanie, co właściwie mówią nasze mieszkania o nas samych. Przewidujemy, że to będzie prawdziwy hit tej wiosny!

ZOBACZ TAKŻE:

"Kto tu mieszka?" - nowość, którą już pokochała szefowa kanałów tematycznych

"Kto tu mieszka?" - nowość, którą już pokochała szefowa kanałów tematycznych. Dlaczego?

podziel się:

Pozostałe wiadomości