NOWY SEZON "ZGŁOŚ TEN REMONT" w TVN Style już 26. września!

Złogś remont

Już we wrześniu na antenie TVN Style nowy sezon programu „Zgłoś remont”. Krzysztof Miruć wykaże się pomysłowością i stworzy oryginalne oraz zaskakujące aranżacje.

Kreatywność, dbałość o najdrobniejszy szczegół, dobry gust, talent do projektowania – to właśnie wyróżnia Krzysztofa Mirucia, jednego z najpopularniejszych architektów kanału HGTV!
Jesienią zobaczymy go na antenie TVN Style z nowym sezonem programu „Zgłoś remont”. Razem ze swoją ekipą stworzy oryginalne oraz zaskakujące aranżacje. Co na pomysły Krzysztofa powiedzą właściciele urządzanych wnętrz? Będą surowi i pełni obaw czy zakochają się w swoich odmienionych „czterech kątach”?
W nowym sezonie prowadzący Krzysztof Miruć, w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania. Nie zawaha się zastosować niecodziennych połączeń, oryginalnych materiałów czy zaskakujących dekoracji.
Będzie dużo zmian! Czasem mniej, czasem bardziej odważnych. Jedno jest pewne – wyremontowane wnętrza będą eleganckie, komfortowe i jednocześnie przytulne. Niesamowity efekt gwarantowany!
PREMIERA "Zgłoś remont" na antenie TVN Style już 26. września! Zapraszamy!!!
Złogś remont
Złogś remont