Ostatni odcinek "Sablewskiej sposób na modę": narkoman z wirusem HIV

Sablewskiej sposób na modę
Zwiastun 9. edycji programu "Sablewskiej sposób na modę"

Odcinek zamykający 9. edycję „Sablewskiej sposób na modę" udowodni, że nie każda metamorfoza może dojść do skutku.

Po pomoc do Mai Sablewskiej zgłosił się Oliver, 32-latek poszukujący właściwej drogi w życiu. Jego największą pasją jest taniec, a marzeniem - zostanie trenerem personalnym. Dlaczego zdecydował się wystąpić w programie Mai? Oliver jest osobą seropozytywną zakażoną wirusem HIV. Mężczyzna wierzy, że udział w programie Mai doda mu siły do walki. Maja spotyka się z nim w jego mieszkaniu. Tam Oliver wyznaje jej swoje wszystkie problemy. Okazuje się, że oprócz choroby zmaga się także z uzależnieniem od narkotyków. Prowadząca szybko zabiera go do warszawskiego stowarzyszenia, gdzie umawia go na konsultacje z psychoterapeutą. Na początku Oliver stosuje się do rad Mai Sablewskiej i korzysta z terapii. Jednak zaledwie po kilku tygodniach kontakt się urywa. Maja podejmuje poważną decyzję. Postanawia zakończyć z nim współpracę.

Do atelier Mai udaje się zaprosić inną bohaterkę. Joasia jest kosmetyczką. Jej styl ubierania się jest dosyć neutralny i niczym nie zaskakuje. Problem jest w czymś innym. Asia uwielbia mocny makijaż i doczepy. Ma zafarbowane na czarno włosy, a jej codzienny make up to pomalowane na czarno brwi i oczy. To wszystko ją postarza. Maja zaczyna metamorfozę od porad makijażowych. Następnie pokazuje jej kilka modowych tipów. W półfinale przygotowuje dla Asi casualową elegancję. Wszystkie stylizacje idealnie podkreślą jej zgrabną sylwetkę.

W finale bohaterka zaprezentuje się całkowicie odmieniona. Asia zapomni o czarnych, postarzających ją włosach. Stylista fryzur przygotuje dla niej także profesjonalne doczepy. Stylizacja finałowa wydobędzie z Asi skrywaną delikatność.

PREMIERA dziesiątego odcinka "Sablewskiej sposób na modę" w niedzielę 5 listopada o godz. 12:10.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 6 listopada, 7:45 i 20:40

czwartek, 9 listopada, 13:55

sobota, 11 listopada, 13:00

Półfinał i finał Joasi odbył się w Piękno. Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę i okazałą pomoc w realizacji odcinka.

Włosy Joasi przedłużono metodą hairtalk extensions. Serdecznie dziękujemy firmie za współpracę.

Serdecznie dziękujemy marce biżuteryjnej Anka Krystyniak za podarowanie bohaterce pamiątkowej bransoletki.

O paznokcie bohaterki zadbała instruktorka Euro Fashion Akademia Paznokcia by Anna Głuchowska.

Dziękujemy także Stowarzyszeniu Lambda za konsultacje i wsparcie psychologiczne dla Olivera.

Mirosławowi Sikorze jesteśmy wdzięczni za przeprowadzenie psychoterapii z Oliverem.

podziel się:

Pozostałe wiadomości