"Pani Gadżet Extra": Anna Nowak-Ibisz stawia na czystość i wygodę

Praca nowoczesnego odkurzacza obserwowana z wygodnego materaca? Z Anną Nowak-Ibisz właśnie tak może wyglądać sprzątanie w Waszym wykonaniu! W programie "Pani Gadżet Extra" prowadząca zaprezentuje nie tylko sterowany aplikacją robot sprzątający, ale też składany automatycznie wózek czy kosmetyki do włosów.

Czas na kolejny odcinek „Pani Gadżet EXTRA”, a w nim tradycyjnie same nowości i użyteczne gadżety! Tym razem Anna Nowak-Ibisz postawi na jak najlepszy odpoczynek. Zaprezentuje wielowarstwowy i bardzo wygodny materac, który pomoże w efektywnym śnie. Jego zdejmowane pokrycia pozwolą natomiast na utrzymanie czystości.
Czystszy dom da jednak przede wszystkim robot sprzątający. Sterowany przez aplikację dokładnie odkurzy wszystkie podłogi, również te ukrywane pod meblami, nawet gdy akurat będziemy poza domem. Ten "inteligentny" odkurzacz wyczuje nawet miejsca, w których trzeba posprzątać dokładniej!
W domu "Pani Gadżet" przydaje się jednak nie tylko nowoczesna elektronika, ale i tradycyjny klej do naprawiania rur. Zasycha w 10 minut, a - co sprawdziła Nowak-Ibisz na swojej działce - uszczelni rury na lata.
Tym razem dzięki "Pani Gadżet" poznacie także rewelacyjne kosmetyki poprawiajace kondycje włosów oraz dbające o zdrową opaleniznę. Działanie wyjątkowych pianek samoopalających sprawdzi jedna z "asystentek" Nowak-Ibisz.
Inna na sobie oraz własnym synu przetestuje wygodę składanych automatycznie wózków. Dowiedzie, że nie tylko można złożyć i rozłożyć je jedną ręką, ale przede wszystkim wygodnie przetransportować dziecko nawet po nierównej powierzchni. Pamiętajcie, że Ani Nowak-Ibisz w kwestii gadżetów możecie zaufać!
Premiera programu "Pani Gadżet EXTRA" w czwartek 26 marca o godzinie 22:25.
Powtórki odcinka:
sobota, 28 marca, 13:45
niedziela, 29 marca, 21:45
wtorek, 31 marca, 13:05 i 23:10