"Pani Gadżet": gadżety do szkoły i w duchu wakacji

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Pani Gadżet" wspomina wakacje i wcale się nie poddaje, jeśli chodzi o wyjazdy, biwaki i czas spędzany z rodziną. Zobaczcie gadżety, które przydadzą się przy planowaniu podróży, odpoczynku w ogrodzie i szykowaniu dzieci na pierwszy szkolny dzwonek.

Nie ma wycieczki bez dobrej, porządnej torby – a zwłaszcza zrobionej z recyklingu. Tutaj świetnie sprawdzi się ta z historią, wykonana ze starych żagli. O schłodzenie produktów i napojów zadba stylowa, przenośna lodówka. A jeśli na łące zdarzy się ukąszenie owada, to w uśmierzeniu bólu i swędzeniu pomoże gadżeciarskie urządzenie.
W domu też można się chłodzić, a Pani Gadżet ma na to sposoby. Pierwszym z nich jest łatwe w obsłudze urządzenie do przygotowania modnych lodów tajskich, a drugim – sprytny gadżet do zrobienia lodu do napojów, w którym możecie też napoje przechowywać.
Ale skoro wakacje mają się ku końcowi, to czas pomyśleć o szkole i przedszkolu, a tutaj świetnie sprawdzą się personalizowane naprasowanki z imieniem dziecka. Już nigdy nic nie zginie!
Ania Nowak-Ibisz odwiedzi też Ewelinę, która znalazła swoją pasję w... żywicy. W jej domowym zaciszu powstają piękne rzeczy, a kobiecy biznes rozwija się prężnie!
Pełno gadżetów i jeszcze więcej dobrych pomysłów – „Pani Gadżet" w TVN Style w czwartek o 22:25!
PREMIERA 1. odcinka "Pani Gadżet" w czwartek 2 września o godz. 22:25.
Powtórki odcinka:
sobota, 4 września, 14:35
niedziela, 5 września, 21:45
wtorek, 7 września, 20:10
środa, 8 września, 14:10
Za pomoc w realizacji programu dziękujemy: