PANI GADŻET: niebanalne gadżety do każdego domu

To dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu, a Ania Nowak-Ibisz od razu ma solidną porcję niebanalnych, nowoczesnych i przydatnych gadżetów do każdego domu!

Miłośnicy przytulnego i dobrze ogrzanego wnętrza na pewno znajdą coś dla siebie, bo jednym z gadżetów będzie grzejnik na podczerwień, który zużywa znacznie mniej prądu niż zwykły kaloryfer. Co więcej, jest prawdziwą dekoracją ściany! Ale to nie koniec tematu ogrzewania, więc bądźcie czujni. A skoro o prądzie mowa, to w każdym domu przyda się też porządny miernik prądu, który może wpłynąć na mniejsze zużycie energii.
Jeśli mierzycie się z nadmiernym stresem i zmęczeniem, na pewno spodoba wam się opaska obciążeniowa, która pomoże w codziennym – nawet krótkim – domowym relaksie. A te z nas, które noszą okulary, docenią specjalne oprawki stworzone do malowania oczu. Pani Gadżet przygotowała też coś dla rodziców małych dzieci: silikonowy gadżet, który uratuje czystość na stole.
W ramach akcji #kobiecybizneswtvnstyle Ania Nowak-Ibisz odwiedza kobiety, które stworzyły firmy i są z tego dumne. W tym odcinku poznacie Julię, która zmieniła pracę w korporacji na własną pracownię florystyczną! Nowe odcinki „Pani Gadżet” w czwartki o 22:25 w TVN Style!
Specjalne podziekowania za realizacje 1. odcinka dla: