"Pani Gadżet Świątecznie": Inspiracje prezentowe nie tylko od święta

Pani Gadżet Świątecznie: Anna Nowak-Ibisz
Pani Gadżet Świątecznie: Anna Nowak-Ibisz
Czas na kolejną odsłonę „Pani Gadżet Świątecznie”! W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz pokaże gadżety, które doskonale sprawdzą się jako prezenty na różne okazje.

W każdym domu przyda się gadżeciarska myjka, dzięki której możemy oczyścić żywność (i nie tylko) z całej chemii i wszystkiego, co niezdrowe. Docenią ją zwłaszcza miłośnicy gotowania! Oni na pewno ucieszą się także z wyjątkowych patelni i garnków: rozgrzewają się w kilka sekund, nic nie przywiera i łatwo się je czyści. Czego chcieć więcej?

Swoje miejsce w kuchni znajdzie też czajnik, w którym możemy nie tylko zagotować wodę, ale też zaparzyć herbatę. O czystość i porządek w domu zadba robot sprzątający z innowacyjnymi funkcjami omijania przeszkód i możliwością wyznaczenia stref zamkniętych. A skoro dom sprząta się sam, to my możemy zadbać o czas rodzinny – na przykład bawiąc się z dziećmi interaktywnymi zwierzątkami.

W odcinku znajdzie się też coś dla miłośniczek makijażu i naturalnych kosmetyków: rozświetlacz w pięknym kolorze. A na koniec wisienka na torcie, czyli uniwersalny, elektroniczny tłumacz, który przyda się w każdej zagranicznej podróży. W tym odcinku każdy znajdzie inspirację!

PREMIERA nowego odcinka programu "Pani Gadżet Świątecznie" w czwartek 15 grudnia o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

piątek 16 grudnia, 14:25

sobota 17 grudnia, 14:45

niedziela 18 grudnia, 21:25

wtorek 20 grudnia, 13:55

środa 21 grudnia, 21:50

podziel się:

Pozostałe wiadomości