"Panny młode ponad miarę": dwie Moniki laborantki

Panny młode ponad miarę, sezon 2, odcinek 3, Monika Jasińska i Monika Jabłońska
"Panny młode ponad miarę": Monika Jasińska

W tym odcinku bohaterkami będą dwie Moniki, dwie laborantki, dwie przyszłe panny młode.

Monika Jasińska to 32-latka ze Szczecina, która na co dzień pracuje jako diagnosta laboratoryjny, a po godzinach zajmuje się blogowaniem na temat makijażu, który jest jej ogromną pasją. Monika to kolorowy ptak – o czym świadczy jej kolor włosów i rodzaj makijażu. Dziewczyna uwielbia każdy fragment swojego ciała, może poza ramionami. Z kolei jej narzeczony kocha każdy ze 135 kg swojej partnerki. Para poznała się na forum dla wielbicieli puszystych kobiet.

W dniu swojego ślubu Monika chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Jej wymarzona suknia powinna zawierać w sobie cztery elementy: tiul, koronkę, kolor oraz błysk. Mama dziewczyny jest zwolenniczką skromności, zaś narzeczony widzi swoją kobietą w roli prawdziwej księżniczki. Czy uda się spełnić oczekiwania wszystkich? Jak mama panny młodej zareaguje na suknię wybraną przez narzeczonego? Czy partner Moniki wybierze jej bardziej odpowiednią kreację niż ona sama?

"Panny młode ponad miarę": Monika Jabłońska

"Panny młode ponad miarę": Monika Jabłońska

Monika Jabłońska to 24-latka, która pracuje jako diagnosta laboratoryjny w szpitalu. Z narzeczonym Mateuszem poznali się na imprezie, a na pierwszej randce połączył ich mandat, który chłopak bohatersko wziął na siebie. Monika lubi swoje nogi oraz pupę, ale wie, że to jej obfity biust przyciąga spojrzenia innych. Marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu założyć skromną, zwiewną suknię w stylu boho. Mama dziewczyny marzy, aby Monika miała błyszczącą i rozświetloną suknię, a siostra o tym, by dziewczyna wyglądała jak księżniczka. Jakie zdanie będzie miał brat Moniki?

Pierwsza propozycja wybrana przez samą bohaterkę okazuje się zbyt skromna, choć idealnie eksponuje biust dziewczyny. Propozycja mamy zaskakuje wszystkich. Suknia wybrana dla bohaterki przez Izabelę zyskuje ogromną aprobatę dziewczyny, ale jednocześnie wywołuje sprzeciw rodziny, niechętnej tak dużemu eksponowaniu biustu. Czy suknia ostatniej szansy zadowoli wszystkich? A może dziewczyna zdecyduje się pójść za głosem serca, a nie rodziny?

PREMIERA 3. odcinka 2. sezonu "Panien młodych ponad miarę" w niedzielę 12 maja o godz. 13:00.

Powtórki odcinka:

wtorek, 14 maja, 23:10

środa, 15 maja, 13:30

czwartek, 16 maja, 21:20

sobota, 18 maja, 13:35

podziel się:

Pozostałe wiadomości