Partnerstwo "W dobrym stylu"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Partnerstwo jest bardzo ważne w naszym życiu. Dobre relacje z najbliższą osobą sprawiają, że po prostu chce się żyć. Jednak, aby związek trwał długo, trzeba o niego dbać i nieustająco podgrzewać ogień namiętności i miłości. Jak to zrobić podpowie, wraz ze swoimi gośćmi, Małgorzata Rozenek – Majdan.
Co jest najważniejsze w związku? I o co najczęściej się kłócimy? Przede wszystkim o pieniądze i o seks! Mimo różnic w pojmowaniu wielu spraw przez kobiety i mężczyzn, jedno jest pewne – o wszystkim warto rozmawiać. To najważniejsza konkluzja, która wypływa z rozmowy Małgosi z Sylwią Sitkowską, psychoterapeutką, która o problemach par wie chyba prawie wszystko!
Ale skoro już wspomnieliśmy o seksie, to warto i o nim porozmawiać, dlatego prowadząca program zaprosiła do siebie seksuologa, Monikę Staruch, aby podpytać o to, jakie mamy potrzeby, jak im sprostać i... jakie jest najseksowniejsze miejsce w domu. Małgosia otrzyma też receptę od Moniki na podgrzanie emocji w związku, choć zdaje się, że w relacji Małgosi z Radosławem jest i tak aż nadto gorąco! Ale miłości nigdy dość!
Recepta zrealizowana – Małgosia wybierze zmysłową bieliznę z ekspertem brafittingu, Jolą Lewicką, a Radosław Majdan ugotuje kolację dla Małgosi, z drobną pomocą zwycięzcy "MasterChefa", Damianem Kordasem... Ten wieczór i odcinek będą pełne partnerstwa, miłości i dobrego jedzenia! A wszystko oczywiście w dobrym stylu!
EMISJA czwartego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 22 lipca o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
sobota, 22 lipca, 00:30
poniedziałek, 24 lipca, 22:55
czwartek, 27 lipca, 7:55 i 14:40