"Pary młode ponad miarę": w niezwykle rodzinnym finale płakał nawet pan młody!

W finale 6. odcinka 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" płakali wszyscy, nawet pan młody! Marcin wzruszył się widząc kilkumiesięczną córkę oraz gotową do ślubu narzeczoną!

Już na wejściu do studia Ilona przyznała, że jej narzeczony Marcin jest niezwykle uczuciowym mężczyzną. I odważnym, bowiem wcale nie wstydzi się swoich łez. Na takiego niezwykle emocjonalnego oraz otwartego faceta zmieniło go ojcostwo. Kilka miesięcy przed wizytą Ilony i Marcina w studio programu "Pary młode ponad miarę" parze urodziła się bowiem córka - Alicja. Odkąd przyszła na świat, ten twardy z pozoru rolnik, bez przerwy się wzrusza.
I mogliśmy zobaczyć to na własne oczy m.in. w finale 6. odcinka 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę". Tym razem w naszym studio płakali wszyscy! Ilona wzruszyła się na widok siebie w wymarzonej sukni ślubnej oraz stylizacji wykonanej przez naszych stylistów, natomiast Marcin popłakał się, gdy miał przy sobie gotową by za niego wyjść narzeczoną oraz ukochaną córkę. To był niezwykle wzruszający finał, łzy pojawiły się także w oczach doradców oraz najbliższych Ilony i Marcina.
6. odcinek 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" zobaczycie jeszcze w:
wtorek 20 października, 20:25
środa 21 października, 12:55
czwartek 22 października, 21:25
sobota 24 października, 16:00