"Pary młode ponad miarę": Izabela Janachowska pomoże niezwykle wysokim narzeczonym

Pary młode ponad miarę: Marta i Janusz

Marta marzy o tym, by móc przymierzyć sukienki w swoim rozmiarze, natomiast jej narzeczony Janusz wolałby iść do ślubu w kombinezonie roboczym. Życzeń obojgu Izabela Janachowska w programie "Pary młode ponad miarę" na pewno nie spełni, ale czy bardzo wysokim narzeczonym uda się dojść do kompromisu?

Marta i Janusz, jak wiele par w dzisiejszych czasach, poznali się przez internet, na jednym z portali randkowych. Oboje w swoich profilach nieco minęli się z prawdą mówiąc, że mieszkają w innych miejscach niż w rzeczywistości. Tymczasem podczas pierwszych rozmów okazało się, że są sąsiadami!
Od tej pory w swoim związku stawiają na szczerość. Janusz szczerze przyznaje, że zamiast garnituru chętnie założyłby na własny ślub kombinezon roboczy lub dres… Na to jednak Marta nie ma zamiaru się zgodzić. Nauczycielka języka angielskiego ma już za sobą pierwsze próby kupna sukni. Okazały się one jednak bardzo bolesne.
W studio Izabeli Janachowskiej szukanie idealnej kreacji z pewnością przyniesie jej większą frajdę. W przeciwieństwie do niektórych sklepów prowadząca program Pary młode ponad miarę ma stroje w każdym rozmiarze. Również dla mierzącej 180 cm Marty i 14 centymetrów wyższego Janusza. Ekspertka dołoży wszelkich starań, by oboje byli w finale zadowoleni.
Oni sami oraz ich doradcy zadbają natomiast o to, by w 3. odcinku 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" nie zabrakło śmiechu. Wszak jedno z nich nie bez przyczyny tytułuje się "królem sucharów" a drugie "mistrzem ciętej riposty". Które jest które?
PREMIERA 3. odcinka 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" w niedzielę 27 września o 13:30.
Powtórki odcinka:
wtorek 30 września, 20:25
środa 23 września, 12:40
czwartek 24 września, 21:25
sobota 26 września, 16:00