"Patenciary": domowy chleb i nieoczywiste kanapki

Ciężko wyobrazić sobie dietę bez kanapek. Dominują one nie tylko w polskiej kuchni, doskonale sprawdzają się na śniadanie czy kolacje. Jemy je od dzieciństwa, więc może nam się zdawać, że w tej kwestii widziałyśmy już wszystko... Niekoniecznie! W 2. odcinku programu "Patenciary" Daria Ładocha i jej córki pokażą nam swoje oryginalne przepisy na pyszne i zdrowe kanapki. Nasza mistrzyni kuchni upiecze także domowy chleb!

My Polacy nie wyobrażamy sobie życia bez pieczywa. Chrupiący chlebek z przypieczoną skórką, wszechobecne kanapki i kanapeczki, słodkie buły… Kochamy to. W 2. odcinku programu "Patenciary" Daria Ładocha wraz z córkami podzielą się z nami swoimi niezastąpionymi przepisami z pieczywem w roli głównej.
W kuchni Patenciar nigdy nie ma nudy. Daria zdradzi nam swój sekretny przepis na szybki, domowy chleb, który zawsze się udaje. Przygotuje bajecznie wyglądający tort kanapkowy i podpowie, ja stworzyć z niego istne dzieło sztuki. Na słodko zaproponuje rwany, cynamonowy chlebek i podpowie jak upiec go w doniczce by efektownie wyglądał na stole. Dziewczynki - Mania i Laura zaprezentują swoją kreatywną wersję kanapek na opak i zabiorą nas na spacer po warzywnym ogrodzie, udowadniając że ziemię można jeść. Będzie pysznie, zabawnie i na patencie.
PREMIERA 2. odcinka programu "Patenciary" już w niedzielę 20 września o godzinie 10:30.
Powtórki odcinka:
poniedziałek 21 września, 8:55
wtorek 22 września, 15:55
czwartek 24 września, 12:40
sobota 26 września, 13:50