"Pierwszy raz Kingi": pełne zanurzenie! Kinga Zawodnik musiała przełamać strach, by zanurkować

"Pierwszy raz Kingi": Kinga musiała przełamać strach, by zanurkować

W czwartym odcinku programu "Pierwszy raz Kingi" Kinga Zawodnik po raz pierwszy poleciała zagranicę - na Maltę, gdzie czekał na nią instruktor nurkowania.

Czwarty odcinek programu "Pierwszy raz Kingi" obfitował w debiuty Kingi Zawodnik - zaczęło się od jej pierwszego lotu samolotem połączonego z pierwszym pobytem zagranicą. Nasza prowadząca została zaproszona na Maltę, a dokładniej na wyspę Gozo, gdzie czekała na nią kolejna niezwykła atrakcja - lekcje nurkowania! Udzielał ich jej bardzo cierpliwy instruktor Jacek.
Początkowo Kinga miała spory problem z przełamaniem strachu przez zanurzeniem się w wodzie.
- Fajna zabawa, ciekawe doznanie przede wszystkim, tylko trzeba pokonać jeszcze swoje myślenie - mówi Kinga. - Ja mam wrażenie, że ja cały czas mam wodę w nosie!
Pierwszej lekcji nie udało się niestety zakończyć pełnym zanurzeniem.
- Nie jest to łatwe, kiedy czegoś tam się boisz, masz obawy, lęk przed nieznanym - mówiła Kinga przed kolejnym podejściem. - Nie umiem opisać tego strachu, lęku, niepewności, co będzie czy się zanurzę...
Kinga zdecydowała się jednak pokonać strach i powstrzymać rosnącą pod wodą panikę. Na pewno pomogła jej też cierpliwość i spokój Jacka. I... wreszcie się udało! Zobaczcie ten wyjątkowy dla Kingi moment!
"Pierwszy raz Kingi": pełne zanurzenie!
"Pierwszy raz Kingi": pełne zanurzenie!
4. odcinek "Pierwszego razu Kingi" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:
poniedziałek, 26 października, 19:55
środa, 28 października, 21:25
czwartek, 29 października, 15:25
piątek, 30 października, 23:25
sobota, 31 października, 14:00