"Pierwszy raz Kingi" na rowerze górskim

Do tej pory Kinga Zawodnik jeździła tylko na typowym składaku. W 7. odcinku "Pierwszego razu Kingi" spróbowała swoich sił na rowerze górskim na górskich trasach!

Co prawda, mówi się, że tego, jak się jeździ na rowerze, człowiek nie zapomina do końca życia, ale jednak jazda składakiem po wsi różni się od jazdy rowerem góralskim po prawdziwym górskich trasach. Takie wyzwanie czekało na Kingę Zawodnik w 7. odcinku jej programu "Pierwszy raz Kingi". Jej instruktorem i kompanem został Szymon "Siara" Syrzistie, pierwszy mistrz Polski w downhillu, który przywiózł jej rower na grubych oponach - jak się okazało, rower elektryczny, który miał jej dawać wsparcie na trudnych podjazdach.
Szymon zabrał naszą prowadzącą na przejażdżkę po górkach i rzeczkach. Najtrudniejszym zadaniem był przejazd pod potok zakończony podjazdem. Niestety, za pierwszym razem nie udało się go Kindze pokonać...
- Jestem na siebie strasznie zła, że podczas tego podjazdu na górkę zatrzymałam się i nie podjechałam - wyznała.
Za drugim podejściem Kinga zawzięła się i dopięła celu!
- Wszystko nam siedzi w głowie, wszystkie nasze ograniczenia, więc musimy to przełamywać - stwierdziła zadowolona z sukcesu.
Zobaczcie fragment programu!
Cały 7. odcinek "Pierwszego razu Kingi" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:
środę, 25 listopada, 21:25
czwartek, 26 listopada, 15:25
piątek, 27 listopada, 23:25
sobotę, 28 listopada, 14:00