"Polowanie na ogród": Przy przemianie swojego ogrodu - Irek zgadza się na wszystko!

W 3. odcinku 9. sezonu „Polowania na Ogród” Dominik Strzelec w sklepie ogrodniczym zapoluje na bohatera, który potrzebuje profesjonalnej i bezkosztowej pomocy w swoim ogródku! Tym razem poszczęści się Ireneuszowi, który wprost mówi, że jego ogródek jest po prostu brzydki - mimo corocznych starań. Dominik takie wyzwania lubi najbardziej!

Ogródek jest w kształcie litery „L”, a Irek nie wyrabia się z czasem, żeby wszystko wyglądało tak, jak sobie to wymarzył - szczególnie, że w jednej części stworzyło się składowisko niepotrzebnych rzeczy. Irek w ciemno zgadza się na wszystko co Dominik wymyśli – to daje pole do popisu.
W trzy dni w ogrodzie powstanie kamienny taras, gdzie bohater będzie mógł przyjmować gości. W donicach posadzone zostaną kwiaty. Przemalowane zostanie ogrodzenie. Jesteście ciekawi efektu końcowego? Koniecznie obejrzyjcie ten odcinek!
PREMIERA 3. odcinka 9. sezonu programu "Polowanie na ogród" w sobotę 18 marca, o godzinie 15:20. Powtórki odcinka: niedziela 19 marca, 9:00 czwartek 23 marca, 20:20 piątek 24 marca, 21:50