"Polowanie na ogród": Czego możemy spodziewać się w 9. sezonie programu?

"Polowanie na ogród": Dominik Strzelec o tym, co zobaczymy w 9. sezonie

Przesuszona trawa, składowisko niepotrzebnych, dawno nieużywanych przedmiotów i brak koncepcji na sensowne urządzenie podwórka? Ekipy Dominika Strzelca nie zniechęci żadne wyzwanie. Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tysięcy złotych, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się przestrzenią, zachęcającą do spędzenia w niej czasu. I śpiewająco poradzą sobie z tym już... po raz dziewiąty! O 9. sezonie programu "Polowanie na ogród" rozmawialiśmy z uwielbianym projektantem ogrodów, który uchylił nam rąbka tajemnicy na temat tego, czego możemy się w nim spodziewać.

W dziewiątym sezonie „Polowania na Ogród” poznamy 8 rodzin, które potrzebują ogrodowej metamorfozy (a nawet rewolucji!), ponieważ wygląd ich ogrodów przyprawia o dreszcze, a nieudolne próby „ogarnięcia” bujnej zielonej przestrzeni prowadzą niemal do katastrofy…
W pierwszym odcinku dziewiątego sezonu „Polowanie na Ogród” Dominik Strzelec w sklepie ogrodniczym upoluje Dorotę, której pięćdziesięciometrowy ogródek zdecydowanie trzeba przywrócić do stanu używalności… Czy Dominik w trzy dni da radę zmajstrować wspaniałą metamorfozę? No jasne, że tak! Bohaterka zawsze marzyła o mieszkaniu z ogródkiem.
Przed Dominikiem i jego fantastyczną ekipą wyzwanie poskromienia dżungli. Zielona oaza zyska nowe schody, aby bezpiecznie zejść z balkonu do ogródka. Powstanie też nowy drewniany taras oraz donice, w której posadzone zostaną kwiaty. Furtka zostanie wymieniona na nową. Jak uporządkowana zostanie cała dzika zieleń? To już musicie zobaczyć sami! Zapraszamy na premierowy odcinek „Polowania na Ogród”.
PREMIERA 1. odcinka 9. sezonu programu "Polowanie na ogród" w sobotę 4 marca, o godzinie 15:20. Powtórki odcinka: niedziela 5 marca, 9:00 czwartek 9 marca, 20:20 piątek 10 marca, 21:50