"Polowanie na ogród": Montaż tego systemu ogrodzeniowego nikomu nie sprawi problemu!

"Polowanie na ogród": Z montażem tego systemu ogrodzeniowego poradzi sobie każdy

"Polowanie na ogród" to nie tylko efektowne metamorfozy, które oprócz samych właścicieli ogrodów - zachwycają także widzów. Projektant Dominik Strzelec dba, aby program był również skarbnicą wiedzy dla wszystkich, którzy nowinkami ogrodowymi są zainteresowani lub chcieliby zmienić coś na własnym podwórku. W 3 odcinku 9 sezonu opowiedział o nowości - łatwym w montażu systemie ogrodzeniowym.

Zaprezentowany przez prowadzącego system ogrodzeniowy charakteryzuje się prostą konstrukcją, składającą się ze stóp (montowanych do betonowych elementów), słupków oraz desek. Instalacja ostatniego z elementów jest niezwykle prosta - deski wsuwają się niemal same! Oczywiście pod warunkiem, że pomiary dokonane na początkowym etapie montażu były wykonane precyzyjnie.
Zobaczcie, jak ekipa Dominika Strzelca poradziła sobie z instalacją tego systemu ogrodzeniowego, a być może sami zechcecie go na swoim podwórku. W dodatku - to nie koniec inspiracji! W 3 odcinku 9 sezonu "Polowania na ogród" projektant opowiedział między innymi, co warto zostawić, a czego pozbyć się z ogrodu, w którym przed przemianą jest już wiele roślin i materiałów. Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka!
3. odcinek 9. sezonu programu "Polowanie na ogród" obejrzycie jeszcze: czwartek 23 marca, 20:20 piątek 24 marca, 21:50