"Polowanie na ogród": Bluszcz na ziemi i stare drzewa - to nie wróży dobrze

Polowanie na ogród: w 4
Polowanie na ogród: w 4
Wiele osób marzy o mieszkaniu z ogrodem, ale cała masa spośród nich - nie posiada doświadczenia w ogrodnictwie. Z tego powodu ich podwórka często straszą zaniedbanym i chaotycznym wyglądem. Właśnie takich ludzi w swoim programie "wyławia" Dominik Strzelec, który panujący w ogrodach chaos zamienia w przestrzeń idealną do relaksu, pracy czy spotkań ze znajomymi i rodziną. Komu pomoże w 4. odcinku "Polowania na ogród 9"?

Tym razem w ciągu trzech dni Dominik odmieni ogród Joanny. Ogród jest mocno zacieniony, porasta go bluszcz i rosną w nim stare drzewa… Niestety to nie jedyny problem, ponieważ w ogrodzie znaleźć możemy całą masę niepotrzebnych rzeczy i obumarłych roślin.

Co na to Dominik i jego niezawodna ekipa? Będą czarować i plądrować! Powstaną dwa osobne tarasy, połączone kamienną ścieżką! Jaki trawnik wymyślił Dominik tym razem? Na tarasie znajdą się meble w stylu boho. Ogród jest nieco większy niż poprzednie w tym sezonie. Czy zdążą? Pamiętajcie, że w każdym odcinku możecie liczyć na wiele ogrodniczych porad. Oglądajcie!

PREMIERA 4. odcinka 9. sezonu programu "Polowanie na ogród" w sobotę 25 marca, o godzinie 15:20.Powtórki odcinka:niedziela 26 marca, 9:00czwartek 30 marca, 20:20piątek 31 marca, 21:50

podziel się:

Pozostałe wiadomości