Pora relaksu, czyli komfortowa sypialnia dla Moniki!

Dwie kochające się siostry postanowiły zamieszkać razem. Kasia nigdy nie wyprowadziła się z rodzinnego mieszkania. Monika natomiast wróciła do niego po wielu latach i okazało się, że skomponowana na nowo przestrzeń nie zadowala jej. Kasia bardzo ubolewa, że siostra nie czuje się komfortowo w ich wspólnym mieszkaniu. Wpadła więc na pomysł, by zaprosić Dorotę, która na pewno spełni marzenie Moniki o własnej, przytulnej sypialni. Ale nie tylko siostra skorzysta na wizycie ekipy programu „Dorota was urządzi"! Ukochany kot Ryszard także zostanie wzięty pod uwagę, a jego potrzeby zostaną głęboko przeanalizowane.
Co w pierwszej kolejności rzuci się Dorocie w oczy? Odrażająca kanapa, całkowicie niepasujące do siebie meble, krzykliwy kolor ścian, zajmujący dużo miejsca niezbyt atrakcyjny koci drapak i ogólny brak klimatu. Pokój bardziej przypomina salon niż sypialnię. A ma on przede wszystkim być strefą wypoczynku i relaksu. O czym marzy Monika? Spokojna, ale też oryginalna przestrzeń, toaletka oraz oczywiście miejsce dla Ryszarda – to jej pragnienia.
Co z taką listą życzeń zrobi Dorota? W roli głównej obsadzi łóżko, z ogromnym zagłówkiem na ścianie. Oczywiście zrobionym własnoręcznie. Weźmie też pod uwagę zamiłowanie Moniki do porządkowania, układania i segregowania. I sprawi jej to niebywałą rozkosz, gdyż sama podziela tę pasję. Kolejny raz poznamy patenty na oryginalne ozdoby ścienne. Dowiemy się jak zostać artystą we własnym domu.
A na koniec pomysłowy prezent dla współlokatora sióstr – kociego króla. Szykuje się największy projekt dla zwierzaka w programie "Dorota was urządzi"! Będzie on praktyczny, atrakcyjny wizualnie i przede wszystkim dostosowany do potrzeb ukochanego przez Monikę kota.
EMISJA pierwszego odcinka "Dorota was urządzi" w sobotę 1 lipca o godz. 16:45.
Powtórki odcinka:
niedziela, 2 lipca, 9:10
środa, 5 lipca, 21:40
czwartek, 6 lipca, 23:55
sobota, 8 lipca, 9:45