Poznajcie bohaterów programu "Mistrzowie podrywu"

W pierwszym odcinku programu „Mistrzowie podrywu" poznamy ośmiu wrażliwych, niepewnych siebie i życiowo zagubionych młodych mężczyzn. Wielu z nich zostało odrzuconych przez kobiety, co bardzo negatywnie wpłynęło na ich samoocenę. A prawda jest taka, że każdy z nich, jak większość z nas, po prostu pragnie kontaktu z drugą osobą i marzy o bliskości.
Uczestnicy już wcześniej próbowali zmierzyć się ze swoimi słabościami, które są przyczyną blokad w nawiązywaniu znajomości. Jednak do tej pory im się to nie udało, dlatego przejdą kompleksowy kurs prowadzony przez Marcina Szabelskiego.
Na początek prowadzący przygotował dla każdego uczestnika specjalny prezent, który ma być swego rodzaju talizmanem motywującym ich do zmiany i do walki o własne szczęście.
Następnie zobaczymy, jak Marcin rzuca chłopaków na głęboką wodę i nie tracąc czasu wyznacza im pierwsze, z pozoru banalne, zadanie. We współczesnym świecie łatwiej jest wysłać SMS niż zacząć z kimś zwykłą rozmowę, dlatego na tym właśnie, czyli na zagadaniu do nieznajomej, będzie polegało powierzone chłopakom zadanie. Jeśli jesteście ciekawi, czy trudne ćwiczenia pozwolą uczestnikom przełamać własne blokady i sprawią, że wreszcie staną się prawdziwymi dżentelmenami, oglądajcie pierwszy odcinek programu. Zapraszamy!
PREMIERA pierwszego odcinka "Mistrzów podrywu" we wtorek 7 marca o godz. 22:25.
Powtórki odcinka:
czwartek, 9 marca, 23:40
piątek, 10 marca, 21:45