Prowadząca "Beauty ekspert" pochwaliła się, jak długo karmiła syna piersią. "Niesamowite"

Beauty ekspert
Beauty ekspert
Źródło: Bartosz Krupa

Lidia Piechota, prowadząca "Beauty ekspert", na Facebooku od lat funkcjonuje jako ExtreMama. Dużo pisze o kobiecości, macierzyństwie i jak te dwa aspekty łączą się ze sobą. W najnowszym poście postanowiła przypomnieć zdjęcie z początków swojej przygody z karmieniem. Jest na nim malutki Zachariasz, syn Lidii, przystawiony do piersi.

Zdjęcie Lidii Piechoty
Zdjęcie Lidii Piechoty
Źródło: instagram.com/lipiapiechota

- U mnie tak to się zaczęło. Naturalnie. Po prostu. Zostało tak na 4,5 roku. Tyle karmiłam piersią moje dziecko - napisała Lidia. - To nie było tylko jedzenie. To szkoła emocji, cierpliwości, opanowania, harmonii. To dbałość o każdy ruch, bo żyłam za nas dwoje, bo moja energia była jego energią. Zac jest owocem rodzicielstwa bliskości w najczystszej postaci. Choć byłam z nim sama, nie czułam się samotna. Byłam spokojna i on właśnie to spijał z moim mlekiem. Spełnienie.

Choć w internecie temat długiego karmienia piersią jest dosyć kontrowersyjny i często wywołuje polemiki, to fanki Lidii jednogłośnie podziwiają ją i gratulują tak długiego karmienia. Bo każda kobieta, która kiedykolwiek karmiła piersią wie, ile wymaga to poświęceń.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak mieć piękny brzuch, leżąc do góry brzuchem? "Beauty ekspert" to wie!

Jak mieć piękny brzuch, leżąc do góry brzuchem? "Beauty ekspert" to wie!

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości