Z maszynkami do lodów "Pani Gadżet" czas izolacji stanie się pyszny!

"Pani Gadżet":  prosty kubek, w którym zrobisz pyszne domowe lody

Sezon na lody trwa cały rok, również podczas izolacji. Co zrobić, gdy mamy ochotę nieco osłodzić sobie czas spędzany w domu? W tym pomogą maszynki do lodów „Pani Gadżet”! Korzystając z rad Anny Nowak – Ibisz zrobisz także sorbety oraz jogurty.

Sorbety, lody śmietankowe, mrożone jogurty - od czasu do czasu każda z nas lubi pozwolić sobie na taki deser. Anna Nowak - Ibisz nie ukrywa, że u niej sezon na lody trwa cały rok, a ulubionym deserem chętnie raczy się również teraz, w czasie izolacji. Ze względu na konieczność pozostania w domach nie zawsze jest okazja pójść po nie do sklepu, a te zgromadzone w zamrażarce lubią kończyć się w najmniej odpowiednim momencie. Co zrobić, jeśli najdzie cię ochota na słodką przekąskę, a w zamrażarce wszystko poza słodkościami?
Z pomocą jak zwykle przychodzi "Pani Gadżet". W 8. odcinku 19. sezonu popularnego programu pokazuje dwie domowe maszynki do lodów. Pierwsza z nich jest prostsza i wymaga nieco więcej wysiłku. Z drugą z nich, elektryczną, przyrządzisz nie tylko klasyczne lody, ale także sorbety czy jogurty. Obie jednak sprawią, że bez wychodzenia z domu stworzysz pyszny deser. W jakim smaku? To już zależy wyłącznie od twojej kreatywności!
"Pani Gadżet": elektryczna maszynka do lodów, z którą przygotujesz też sorbety i jogurty
"Pani Gadżet": elektryczna maszynka do lodów, z którą przygotujesz też sorbety i jogurty
8. odcinek 19. sezonu "Pani Gadżet" zobaczysz jeszcze w:
sobota, 18 kwietnia, 13:30
niedziela, 19 kwietnia, 21:45
wtorek, 21 kwietnia, 12:55 i 23:20