Radosław Majdan pochwalił się, że będzie miał piątkę dzieci!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Radosław Majdan: "Chciałbym powiększyć rodzinę. Wierzę, że będziemy mieli córeczkę"
W programie "Cała prawda o Iron Majdan" Radosław wyznał biesiadnikom z Gruzji, że chciałby mieć z Małgosią piątkę dzieci!

W grudniu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podzielili się z fanami radosną nowiną, że po wielu miesiącach starań i kilku próbach zapłodnienia in vitro udało im się i w 2020 roku przywitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. W naszym archiwum znalazłyśmy wideo, w którym Radosław wyznaje, że chce mieć z Małgosią... piątkę dzieci!

Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu na razie wychowuje razem dwóch synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa - Stanisława i Tadeusza. Radosław szybko podbił ich serca i zbudował z nimi przyjacielsko-ojcowskie relacje. Już kilka miesięcy po ślubie były piłkarz w programie "W roli głównej" Magdy Mołek zapowiedział jednak, że chciałby powiększyć rodzinę.

- Mam wspaniałą rodzinę, mam Małgosię, którą bardzo kocham i wierzę, że będziemy mieli córeczkę - mówił w październiku 2016 roku (całe wideo zobaczycie powyżej).

Okazuje się, że plany Radosława były o wiele bardziej ambitne... ale to okazało się dopiero podczas suto zakrapianej biesiady w Gruzji, bo nie od dziś wiadomo, że alkohol rozwiązuje języki ;) Radosław wyznał wtedy Gruzinom, że chce mieć z Małgosią... piątkę dzieci!

Jak biesiadnicy zareagowali na te słowa? I co na to Małgosia? Zobaczcie fragment programu "Cała prawda o Iron Majdan"!

Radosław Majdan pochwalił się, że będzie miał piątkę dzieci!

Radosław Majdan pochwalił się, że będzie miał piątkę dzieci!

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości