"Ranking najprzystojniejszych facetów": Bradley Cooper zaczarował niejedną kobietę!

"Ranking najprzystojniejszych facetów": Bradley Cooper uplasował się na 99

Niektóre kobiety nazywają go obiektem westchnień, inne widzą w nim nawet materiał na męża i ojca! W "Rankingu najprzystojniejszych facetów" nie mogło zabraknąć Bradley'a Coopera. I chociaż znalazł się na 99. pozycji - wypowiedzi komentatorek programu świadczą o tym, że spokojnie mógłby podskoczyć o kilka oczek!

Choć 48-letni aktor na swoim koncie niejedną ma rolę - jego postacie z "Kac Vegas" oraz "Narodzin gwiazdy" są najlepiej zapamiętane. Największe wrażenie - również na komentatorkach programu "Ranking najprzystojniejszych facetów" - wywołał jako Jackson Maine, grając u boku Lady Gagi.
Poza swoimi aktorskimi zdolnościami - nie sposób nie zauważyć jego zniewalających, błękitnych oczu i hollywoodzkiego uśmiechu! Niektórym z komentujących pań na samą myśl - wręcz zabrakło słów. Przypomnijcie sobie, jakie jeszcze zalety Bradley'a Coopera wymienione zostały w 1. odcinku "Rankingu najprzystojniejszych facetów" i koniecznie oglądajcie kolejne, aby sprawdzić, jacy mężczyźni objęli wyższe miejsca w zestawieniu.
1. odcinek programu "Ranking najprzystojniejszych facetów" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: czwartek 18 maja, 20:30